SK EN DE H PL E

SKENDEHUPLES

Pekné a pokojné ubytovanie
v srdci Vysokých Tatier, rýchlo a pohodlne dosiahnuteľné lyžiarske svahy a východiskové miesta na túry, možnosť zubačkovej a električkovej dopravy po celých Tatrách priamo z Tatranskej Štrby
a ubytovanie u milých ľudí
v rodinnej atmosfére.


A to všetko za skvelú, zníženú cenu pre deti!
Rezervujte si
pobyt v Penzióne
Maan už teraz.
Po vzájomnej
dohode ponúka-
me aj možnosť skupinových
zliav. Tešíme sa na Vašu
návštevu!

    

ProfilUbytovaniePríroda a okolieCenníkKontakty
V prekrásnom prostredí Vysokých Tatier 4 km od Štrbského Plesa v Tatranskej Štrbe sa nachádza moderný penzión MAAN, ktorý pozostáva z dvoch objektov. Tatranská Štrba je rekreačné stredisko, ktoré je zároveň i vstupnou bránou do našich prekrásnych veľhôr. Je to skvelé miesto na prežitie príjemných a nezabudnuteľných dovolenkových dní, či turistických víkendov. Ponúka možnosti relaxácie, oddychu a športu.

V lete krásy prírody lákajú návštevníkov absolvovať náročné i menej náročné túry, či prechádzky po prekrásnej prírode s čistým horských vzduchom, zdraviu prospešným najmä alergikom. Zimná sezóna opäť láka lyžiarov, pre ktorých sú na Štrbskom Plese perfektne pripravené lyžiarske a bežecké trate. Samozrejme aj v Tatranskej Štrbe sú dva lyžiarske vleky vždy dobre upravené.

Neďaleko samotného penziónu (5 min.) je ozubnicová železnica - zubačka, ktorá vás pohodlne za 15 minút dopraví na Štrbské Pleso do športového a turistického centra, odkiaľ možno podnikať túry do celých Vysokých Tatier.

V okruhu 20 km od Tatranskej Štrby možnosť podnikať výlety do termálnych Aquaparkov s celoročnou prevádzkou ako sú Bešeňová a Aquacity v Poprade, ďalej výlety do Nízkych Tatier, Slovenského raja, historických miest ako sú Levoča, Kežmarok, Poprad - bohatých na historické pamiatky.

Tešíme sa na vašu návštevu!

Kontaktné informácie:
Tel./Fax: 052 448 46 80
Tel.: 0907 259 779
Zaujíma vás mapa Vysokých Tatier s označením sídla nášho penziónu?

 Pokračovanie
Profil penziónu Ubytovanie Príroda a okolie Cenník Kontakty Úvodná strana
2021 Pension MAAN Posledná aktualizácia 3. mája 2021