SK EN DE H PL E

SKENDEHUPLES

Pekné a pokojné ubytovanie
v srdci Vysokých Tatier, rýchlo a pohodlne dosiahnuteľné lyžiarske svahy a východiskové miesta na túry, možnosť zubačkovej a električkovej dopravy po celých Tatrách priamo z Tatranskej Štrby
a ubytovanie u milých ľudí
v rodinnej atmosfére.


A to všetko za skvelú, zníženú cenu pre deti!
Rezervujte si
pobyt v Penzióne
Maan už teraz.
Po vzájomnej
dohode ponúka-
me aj možnosť skupinových
zliav. Tešíme sa na Vašu
návštevu!

    

ProfilUbytovaniePríroda a okolieCenníkKontakty
PENSION MAAN - OBJEKT 1
Penzión MAAN ponúka 7 priestranných dvojposteľových a trojposteľových izieb, vkusne a útulne zariadených s celkovou kapacitou 15 lôžok. Na prízemí je bar, ktorý ponúka široký sortiment občerstvenia. Zároveň slúži aj ako spoločenská miestnosť v ktorej máte možnosť sledovať slovenské a satelitné programy.

Izby
Na prvom a druhom poschodí sú izby, sociálne zariadenia: spoločná sprcha a WC pre dve izby. Na medziposchodí je fajčiarsky kútik s výhľadom na Vysoké Tatry. Pred penziónom je krytá terasa, ktorá ponúka príjemné posedenie v letnom období.Pre návštevníkov s autom ponúkame bezpečné a uzavreté parkovanie v areáli penziónu.UBYTOVANIE V SÚKROMÍ - OBJEKT 2

Pre návštevníkov penziónu, ktorí dávajú prednosť ubytovaniu v súkromí je k dispozícii Penzión - objekt číslo 2, ktorý sa nachádza v bezprostrednej blízkosti penziónu so spoločným parkoviskom a letnou terasou.

Izby
Sú priestranné, svetlé, štandardne zariadené s dobrým výhľadom. Spoločné sociálne zariadenie: kúpeľňa, 2x umývadlo, samostatné WC. Spoločenská miestnosť s krbom, TV, kuchynský kút, elektrický sporák, chladnička. Je možnosť prípravy raňajok a malého občerstvenia.

Zaujali vás možnosti ubytovania?  Kontaktujte nás už dnes

 

Profil penziónu Ubytovanie Príroda a okolie Cenník Kontakty Úvodná strana
2004 Pension MAAN Posledná aktualizácia 5. apríla 2005